اخبار سیاسی - پربیننده ترین اخبار هفته

اخبار ورزشی - پربیننده ترین اخبار هفته

اخبار گوناگون - پربیننده ترین اخبار هفته

اخبار اقتصادی - پربیننده ترین اخبار هفته

اخبار استخدامی - پربیننده ترین اخبار هفته

اخبار دانش و فناوری - پربیننده ترین اخبار هفته

اخبار بین الملل - پربیننده ترین اخبار هفته

اخبار هنری - پربیننده ترین اخبار هفته

اخبار پزشکی و سلامت - پربیننده ترین اخبار هفته

 • سلامت نیوز

  آغاز مهلت انتخاب رشته آزمون دکتری آزاد از فردا

  سلامت نیوز:معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی از آغاز فرصت انتخاب رشته محل آزمون دکتری تخصصی از فردا (شنبه ۹ اردیبهشت) خبر داد. به گزارش سلامت نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛فرهاد حسین زاده لطفی با اشاره به آماده سازی دفترچه انتخاب رشته محل دکتری تخصصی در معاونت آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی اظهار داشت: ثبت نام مرحله دوم این آزمون از ۹ اردیبشهت ماه شروع می شود. وی ادامه داد: تمام داوطلبانی که با توجه به نتایج اعلام شده توسط سازمان سنجش آموزش کشور مجاز به انتخاب رشته شده اند، می توانند در صورت تمایل شنبه مورخ ۹ اردیبهشت ماه با مراجعه به سامانه www.azmoon.org نسبت به انتخاب رشته اقدام کنند. معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی تصریح کرد: با هماهنگی کامل با سازمان سنجش و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری مقرر شده انتخاب رشته دکتری تخصصی به صورت جداگانه انجام شود و هر داوطلب مجاز به انتخاب حداکثر ۲۰ رشته محل متناسب با کد رشته امتحانی در دفترچه راهنمای انتخاب رشته خواهد بود.
  - زمان انتشار خبر: 2 روز پیش
 • سلامت نیوز

  بهره‌مندی ۳.۴ میلیون دانش‌آموز از خدمات وزارت بهداشت در سال گذشته/ ارائه آموزش به زنان در ارتباط با پیامدهای سقط

  سلامت نیوز:مدیر کل دفتر سلامت جمعیت، خانواده و مدارس وزارت بهداشت، گفت: وزارت بهداشت آموزش های لازم به خانواده ها را در ارتباط با پیامدهای سقط از طریق مراقبین سلامت و کارشناسان در دستور کار خود قرار داده است. به گزارش سلامت نیوز به نقل از فارس،محمد اسماعیل مطلق در ارتباط با اقدامات وزارت بهداشت در جهت سلامت جمعیت، خانواده و مدارس، اظهار داشت: سال گذشته 3 میلیون و 400 هزار دانش آموز پیش دبستانی، اول دبیرستان و چهارم دبیرستان از نظر جسمی و به طور کلی شرایط بینایی، شنوایی و وضعیت فیزیکی آنها توسط پزشکان مورد بررسی قرار گرفت. وی با بیان اینکه امسال نیز این برنامه به صورت جدی در دستور کار قرار دارد، افزود: با همکاری آموزش و پرورش و اداره استثنایی آموزش و پرورش دانش آموز پیش دبستانی و کودکانی که در بدو ورود به مدرسه هستند از لحاظ شنوایی، آمادگی ذهنی، بینایی و ... مورد بررسی قرار می گیرند. مدیر کل دفتر سلامت جمعیت، خانواده و مدارس وزارت بهداشت در ارتباط با موضوع توجه وزارت بهداشت به مسأله باروری و جمعیت، گفت: بحث برنامه ریزی و آموزش به خانواده ها برای آگاهی از پیامدهای سقط به صورت دستورالعمل مطرح شده و مراقبین سلامت و کارشناسان وزارت بهداشت در دانشگاه ها آموزش های لازم را در این زمینه به مردم ارائه می دهند. مطلق، گفت: همچنین آموزش لازم به زنان متأهل در ارتباط با سقط، مسائل زناشویی و ... توسط پزشکان و مراقبین سلامت ارائه می شود. وی، خاطرنشان کرد: در ارتباط با افزایش مدارس مروجین سلامت امسال در تلاش هستیم که 20 هزار مدرسه را مورد توجه بیشتر قرار داده و یکی از اولویت های ما همه مدارس شبانه روزی شهر و روستا است که علاوه بر سفیران سلامت دانش آموزی، تغذیه دانش آموزان و بهداشت عمومی آنها نیز مدنظر قرار دارد.
  - زمان انتشار خبر: 2 روز پیش

اخبار حوادث - پربیننده ترین اخبار هفته

اخبار گردشگری - پربیننده ترین اخبار هفته

اخبار فرهنگی - پربیننده ترین اخبار هفته

اخبار عکس و چندرسانه - پربیننده ترین اخبار هفته

اخبار خودرو - پربیننده ترین اخبار هفته

مجله ویدئویی پلاس - پربیننده ترین اخبار هفته

اخبار اجتماعی - پربیننده ترین اخبار هفته

اخبار مدرسه و دانشگاه - پربیننده ترین اخبار هفته

اخبار فضای مجازی - پربیننده ترین اخبار هفته

اخبار خانواده - پربیننده ترین اخبار هفته

 • برترینها

  فساد اقتصادی در میان ما چگونه شکل می گیرد؟

  امروزه بحث فساد، آن هم در یکی از ساده ترین وجوهش، گرچه نه در غیرقابل گذشت ترینش، جنجال فراوانی آفریده است. پیش ترها، موارد جدی تری از فساد را همگان شاهد بودند اما، از آنجا که از زندگی روزمره شان فاصله داشت، فقط عکس العمل هایی مثل تعجب در برابر گسترش فساد از خود نشان می دادند.
  - زمان انتشار خبر: 3 روز پیش
 • برترینها

  معرفی برند «Cesare Paciotti»: کفش های زنانه

  Cesare Paciotti طراح مد ایتالیایی است کمپانی او در زمینه تولید کفش های لوکس و سایر محصولات چرمی و هم چنین ساعت مچی و جواهرات فعال است و با لوگوی خنجر مانندش شناخته می‌شود.
  - زمان انتشار خبر: 3 روز پیش
 • برترینها

  فرار از سلطه جوجه و کوبیده

  خوراک های محلی ایرانی خطری جدی پیش رو دارند؛ دیری است که در غذاخوری های محلی دیگر به ندرت خوراک های همان ناحیه عرضه می شود.
  - زمان انتشار خبر: 3 روز پیش
 • برترینها

  روش تهیه «سیب زمینی تنوری»

  سیب زمینی تنوری از مجموعه دستورغذایی های نایجلا لاوسون است که ما طرز تهیه آن را برای شما آماده کرده ایم. برای این که سیب زمینی ها به خوبی پخته و ترد شوند و ظاهر زیبایی داشته باشند، روی سیب زمینی ها را برش های عرضی می زنیم.
  - زمان انتشار خبر: 3 روز پیش
 • برترینها

  طرز تهیه خوراک سنگدان مرغ با قارچ

  سنگدان مرغ، نوعی غذای قدیمی است، که حس نوستالژیکی را با خود به همراه دارد. در این مطلب طرز تهیه نوعی غذا با سنگدان مرغ را به شما آموزش داده ایم که کمی مدرن است.
  - زمان انتشار خبر: 2 روز پیش
 • برترینها

  یخ نوش لیمو؛ رفع عطش در روزهای گرم

  هوا کم کم رو به گرمی می رود و برای رفع عطش، باید به فکر چاره باشیم. در این مطلب طرز تهیه یخ نوش لیمو را به شما آموزش داده ایم تا در این گرما، کمی خنک شوید.
  - زمان انتشار خبر: 2 روز پیش

لیست خبرگزاریهای فعال: